PDK nesër në mëngjes mban konferencë nga Selia Qëndrore e partisë

LAJME

Partia Demokratike e Kosovës nesër nga 09:30 pritet që t’u drejtohet mediave dhe qytetarëve përmes një conference.


Siç u bë e ditur në njoftimin e partisë, konferenca do të mbahet nga Selia Qëndrore e Partisë.

Sidoqoftë, në komunikatë nuk është treguar se për çfarë do të flasin anëtarët e kësaj partie.

Njoftimi i plotë:

Ftesë për media

Partia Demokratike e Kosovës mbanë nesër (e premte), konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në zyret e Selisë Qëndrore, nga ora 09:30.

Dita: E premte

Ora: 09:30

Vendi: Selia Qëndrore e PDK-së.